با هم، برای هم، با همیان

داستان همیان

آبان ماه ۱۳۹۶ دور هم جمع شدیم تا تنها نرم افزار جامع آنلاین مدیریت صندوق های وام قرض الحسنه خانوادگی را ایجاد کنیم و هم اکنون با افتخار موفق به ارائه و توسعه این محصول در سه بستر اندروید، iOS و وب‌ شده ایم.

با توجه به مشکلات صندوق های قرض الحسنه وام خانوادگی و تحقیقات بازار انجام شده توسط تیم مارکتینگ همیان، این نرم افزار با امکانات منحصر به فرد خود، به مدیر و اعضای صندوق کمک می کند تا با صرف کمترین زمان و هزینه، صندوق های خود را، به آسانی مدیریت کنند.


اهداف همیان

تیم همیان با چند هدف اصلی دور هم جمع شدند و کار بر روی همیان را شروع کردند. گسترش فرهنگ قرض ‌الحسنه در جامعه، شفاف سازی مالی در صندوق های خانوادگی و تسهیل کارهای صندوق های وام از جمله مهم‌ترین این اهداف است.

در همیان همواره تلاش شده است تا از بهترین و به روزترین شیوه های امنیت‌ داده استفاده شود. در حال حاضر تمامی پرداخت ها در نرم افزار همیان، از طریق درگاه رسمی بانک پارسیان و سامان که از امن‌ترین و بهترین درگاه‌های پرداخت کشور هستند، در بستر امن شاپرک انجام می‌شود.

همیان در آبان ماه سال ۹۷ به ثبت رسید و فعالیت های خود را به طور رسمی با شماره ثبت ۵۳۲۹۲۰ زیر نظر سازمان ثبت شرکت ها با نام احسان گستران همیان شروع کرد.

در حال حاضر تیم همیان متشکل از ۸ نیروی جوان و متعهد شامل ۳ هم بنیان‌گذار و ۵ نفر اعضای اصلی است که شبانه روز در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه کنند.

ما در همیان برای توسعه فرهنگ قرض الحسنه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و در این راستا از هرگونه همکاری و تعاملی استقبال می‌کنیم.

تیم همیان

علی سدیفی

سرپرست مالی، هم‌بنیان‌گذار

امیر زنگنه

سرپرست اجرایی، هم‌بنیان‌گذار

عماد مخاطب

سرپرست فنی، هم‌بنیان‌گذار

مرتضی استادعظیم

سرپرست بازاریابی

مهیار برابی

سرپرست پشتیبانی

حسین جوان

سرپرست نیروی انسانی

احسان خانی

کارشناس مالی

مهراب باباپور

توسعه‌دهنده Back-end

محمد‌رضا کوه‌کن

توسعه‌دهنده iOS

اگر کاری بود...

ایمیل بفرستید
support@hamyanapp.com
تماس بگیرید
۰۲۱-۲۲۸۱۹۰۷۵